ООО ТОРГОВО-ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ КОМПАНИЯ "МАСТЕРС": ул Яблунская 144, оф.205, Буча, Україна
+380 (67) 244-37-38
+380 (56) 736-08-81
+380 (44) 232-24-75
вверхвниз

Труба алюмінієва 140х80х4мм 6060 Т6
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 3п-140804
Відправка з 14 квітня 2026від 1 430 ₴/пог.м
Показати оптові ціни+380 (67) 244-37-38
моб.
- +380 (56) 736-08-81Днепр
- +380 (44) 232-24-75Киев
- +380 (57) 715-15-60Харьков
- +380 (32) 290-12-45Львов
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Труба алюмінієва 140х80х4мм 6060 Т6, анодована, без анода.
Сплав 6060 Т6 виготовлена за по EN 573. Паспорт заводу виробника. Здійснюємо порізування в розмір. Можливе під замовлення фарбування й анодування. Доставка по Україні в будь-який регіон, працюємо з усіма перевізниками.
Сфера застосування:
системи транспортування різних рідин і газів;
- дренажні системи, системи зрошення;
- системи вентиляції та кондиціонування;
- деталі для меблів, рекламні споруди, сходові поручні та ін.
- хімічна та нефтява промисловість;
- авіабудування, суднобудування, будівництво будівель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kety |
| Країна виробник | Польща |
| Вид труби | Безшовна |
| Висота труби | 80 мм |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Марка алюмінію | 6060 |
| Перетин труби | Прямокутне |
| Спосіб виготовлення | Пресована |
| Товщина стінки труби | 4 мм |
| Ширина труби | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота труби, мм | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 430 ₴/пог.м


